Początek nowej drogi - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Początek nowej drogi

Data publikacji 15.10.2009

Komendant CSP wraz z Zastępcą i Kierownikami Zakładów pożegnali kolejnych dwoje policjantów którzy po wieloletniej służbie w dydaktyce odchodzą na emeryturę.

Dzisiaj nasi Komendanci wraz z kierownikami Zakładu Służby Prewencyjnej mł. insp. Ewą Waligórą i Kierownikiem Zakładu Zastosowań Informatyki mł. insp. Krzysztofem Wusztem podziękowali za lata służby w naszej szkole kolejnym dydaktykom.
Dokładnie dzisiaj, 15 października Zakład Służby Prewencyjnej pożegnał podinsp. Maurycy Donder, policjant z prawie 25 letnim stażem służby. W Centrum Szkolenia Policji pracował od momentu powstania naszej szkoły, czyli już ponad 19 lat. Był dydaktykiem kilku naszych zakładów m.in. Zakładu Ruchu Drogowego, Wydziału Dowodzenia, a ostatnio Zakładu Służby Prewencyjnej,  zajmował również stanowiska kierownicze.
Z jutrzejszym dniem odejdzie nadkom. Hanna Wilczarska, starszy wykładowca Zakładu Zastosowań Informatyki. Policjantka z 21 letnim dorobkiem służby, od lat związana z policyjną informatyką, która naszej szkole poświęciła całą swoją służbę. Miła, kontaktowa, ale też konkretna i wymagająca. Dokładnie taka, jaka powinna być policyjna nauczycielka. Dwa dni temu, z okazji Dnia Edukacji Narodowej za całokształt pracy dydaktycznej uhonorowana przez Komendanta Brzozowskiego pamiątkowym ryngrafem.
Jak wszystkim naszym kolegom, którzy w tym roku pożegnali szkolne mury życzymy i im, powodzenia na nowej drodze. Pamiętajcie słowa Z. Bystrzyckiej,  że „Zakończenie jednego rozdziału jest jednocześnie początkiem nowego”. Niech nowym wyzwaniom towarzyszy zawsze odwaga i siła. A w naszej szkole zawsze będziecie miłymi gośćmi.


Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Mariusz Mazewski ZTK