Pluszowe zwierzątka dla najmłodszych - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pluszowe zwierzątka dla najmłodszych

Data publikacji 10.12.2008

Grudzień to miesiąc szczególny. Przedświąteczne zamieszanie, zakupy, prezenty. Zwłaszcza dzieci z niecierpliwością czekają na te najprzyjemniejsze chwile, w których zostaną obdarowane wymarzonymi zabawkami. Słuchacze CSP pamiętają o tym, że nie wszystkie dziecięce pragnienia będą mogli spełnić ich rodzice. Stąd wizyta u wychowanków zaprzyjaźnionego z naszą szkołą Domu Dziecka w Chotomowie.

Zanim delegacja słuchaczy udała się do Chotomowa, wśród słuchaczy przeprowadzona została przedświąteczna zbiórka pluszowych maskotek, słodyczy, i artykułów szkolnych. Przewodniczyli jej policjanci szkolenia podstawowego: Agnieszka Papuga, Sławomir Matyjasik i Cezary Borkowski. Udało im się wciągnąć do tego szczytnego przedsięwzięcia swoich kolegów i zebrali całkiem pokaźną ilość rzeczy, które z pewnością sprawią przyjemność dzieciakom. Później było miłe spotkanie w Chotomowie z dziećmi, które jak zawsze, z serdecznym uśmiechem przyjęły mikołajkowe upominki. I ten właśnie uśmiech jest największą przyjemnością dla osób, które uczestniczyły w szkolnej akcji.

Dziękujemy wszystkim młodym policjantom, którzy brali udział w mikołajkowym przedsięwzięciu za troskę i serce. W tym miejscu słowa  C. N. Parkinson - „Ci, którzy mają wiele do zaoferowania innym, równie wiele otrzymują w zamian” - zdają się mieć niebagatelne znaczenie.

Anna Galant, rzecznik CSP