Dyskoteka „na dydaktyce”

Data publikacji 28.11.2008

Wczoraj nasi słuchacze bawili się na szkolnej dyskotece, którą z okazji zbliżających się „mikołajek” zorganizował dla nich Wydział Dowodzenia.

Organizatorem dyskoteki był Pan Przemek – czyli nasz szkolny KO-wiec Przemysław Kuligowski z WD – zwany przez słuchaczy „facetem od przyjemności’. Dyskoteka odbyła się na holu w głównym budynku dydaktycznym. Początki – jak zawsze – przywiodły jedynie garstkę miłośników tańca, którzy skromnie podrygując szybko wpadli w rytm i zaczęli szaleć po holu. W ich ślady szybko poszli inni słuchacze, którzy dołączali do kolegów i chwilę później główny hol nie był wcale zbyt obszernym miejscem na przednią zabawę. Można było, więc trochę poszaleć w towarzystwie kolegów, przy całkiem dobrej muzyce. Brakowało tylko odpowiedniego, dyskotekowego oświetlenia, ale o tym już obiecało „pomyśleć” kierownictwo WD.

Anna Galant, rzecznik CSP
zdj. mł.asp. Paweł Święs