Turniej w piłce siatkowej o puchar Komendanta CSP - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej w piłce siatkowej o puchar Komendanta CSP

Data publikacji 26.11.2008

Dwa tygodnie rozgrywek, 9 uczestniczących drużyn i bezsporny sukces drużyny kadry szkoły. Dzisiaj na apelu porannym Komendant Centrum wręczył puchary zwycięzcom turnieju w piłce siatkowej.

Od dwóch tygodni po zajęciach zawodnicy turnieju w siatkówce spotykali się na szkolnej hali rozgrywając mecze eliminacyjne. W turnieju brały udział reprezentacje siatkarzy wywodzące się z poszczególnych szkolnych kompanii, oraz reprezentacja kadry.

W wyniku przeprowadzonej rywalizacji zwycięstwo przypadło najstarszym uczestnikom turnieju, czyli reprezentantom kadry, której skład stanowili: posinsp. Grzegorz Kędzierski, podinsp. Jerzy Grabiec, podinsp. w st. spocz. Tadeusz Górny, nadkom. Jacek Szecówka, podkom. Łukasz Szwejkowski, asp. szt. w st. spocz. Marek Mariański i mł. asp. Daniel Golicki. Kolejne, pucharowe miejsca zajęli słuchacze. Miejsce II przypadło reprezentacji kompanii IX kursu SZP-5, a trzecie – wywalczyli reprezentanci kompanii XI kursu SZP-3.

Dzisiaj, na apelu porannym Komendant CSP insp. Arkadiusz Brzozowski wręczył zwycięzcom turnieju puchary i medale. Ale na tym prawdopodobnie nie koniec, bo kapitan zwycięskiej drużyny „rzucił rękawicę” młodszym policjantom, wyzywając najlepsze osoby ze wszystkich uczestniczących w turnieju reprezentacji na sportowy pojedynek, o główne trofeum tego turnieju – czyli o puchar zdobyty za I miejsce. Czy nasi słuchacze przyjmą to wyzwanie i skonsolidują się w jedną silną grupę, by „dać wycisk” starszym – dowiemy się wkrótce…

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Mariusz Mazewski ZTK