Nowi policjanci gotowi do pracy w "terenie"

Data publikacji 20.07.2021

Kolejna grupa absolwentów szkolenia zawodowego podstawowego opuściła mury CSP. 119 funkcjonariuszy trafiło „w teren”, gdzie będą weryfikować teraz w praktyce zdobytą wiedzę i umiejętności. Cała grupa zasili szeregi jednostek podległych Komendzie Stołecznej Policji.

Po tygodniach intensywnego szkolenia 119 słuchaczy zdało egzamin końcowy. Teraz policjanci rozpoczną służbę w swoich macierzystych jednostkach.

W uroczystości zakończenia szkolenia brała udział Pani insp. Anna Gołąbek - Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji. Pani inspektor towarzyszyli kierownicy komórek dydaktyczno-wychowawczych.

Wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa, a wyróżniający się policjanci dodatkowo listy gratulacyjne. Nowym funkcjonariuszom życzymy pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w służbie.

sierż. szt. Piotr Kamiński

• Uroczyste zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego