Życzenia świąteczne od kierownictwa CSP

Data publikacji 24.12.2020

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najlepsze życzenia zdrowia, radości i wewnętrznego spokoju. W tym trudnym okresie związanym z pandemią koronawirusa, życzymy, by urok wigilijnego wieczoru pozwolił zapomnieć o codziennych troskach i odzyskać nadzieję na lepsze jutro, a niezwykła świąteczna atmosfera pomogła przetrwać nawet najcięższe chwile. Życzymy również, by nadchodzący Nowy Rok 2021 spełnił pokładane w nim nadzieje, przynosząc wyłącznie dobre i szczęśliwe chwile. Niechaj wiara w lepszą przyszłość co dzień dodaje sił oraz energii do przezwyciężania przeciwności losu i pomaga w urzeczywistnianiu najpiękniejszych i najśmielszych marzeń. Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – insp. Anna Rosół, Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie - insp. Anna Gołąbek, Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie - insp. Marcin Szyndler, Boże Narodzenie 2020.

Tekst życzeń świątecznych na niebiesko-białym tle z bombkami choinkowymi.