Wykładowcy z Zakładu Ruchu Drogowego na Święcie 9. Brygady Wsparcia Dowodzenia

Data publikacji 16.10.2019

Profilaktyczne działania policji mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo obywateli. Nasi wykładowcy, poza zajęciami w szkole, uczestniczą przy różnych okazjach w imprezach, które w taką działalność się wpisują.

Ostatnio gościliśmy na pikniku zorganizowanym przez żołnierzy w Białobrzegach. Nasi przedstawiciele przygotowali stoisko, na którym każdy uczestnik mógł znaleźć materiały dotyczące ogólnie pojętego bezpieczeństwa.

Funkcjonariusze prezentowali również radiowóz oraz znaki drogowe, co cieszyło się powodzeniem wśród najmłodszych.  Spotkanie przebiegało w miłej i rodzinnej atmosferze. Wiele dzieci deklarowało, że w przyszłości zostaną policjantami.

tekst/foto: asp. szt. Marcin Ogonek

• Wykładowcy z Zakładu Ruchu Drogowego, uczestniczyli w obchodach Święta 9 Brygady Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Policjanci podczas pikniku prezentowali stoisko informacyjne, które cieszyło się nie lada popularnością szczególnie wśród dzieci.