Wizyta przedstawicieli kierownictwa Centrum Kształcenia i Szkolenia Policji z Węgier.

Data publikacji 20.09.2019

W Centrum Szkolenia Policji gościliśmy przedstawicieli kierownictwa Centrum Kształcenia i Szkolenia Policji z Węgier. Wizyta odbywała się w ramach realizacji współpracy bilateralnej Policji polskiej i węgierskiej, realizowanej przez Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji.

Delegację powitała insp. Anna Rosół, Komendant Centrum Szkolenia Policji. W trakcie spotkania inauguracyjnego gości zapoznano z wybranymi zagadnieniami związanymi z programami szkoleń realizowanych w CSP oraz strukturą i charakterystyką naszej jednostki.

Gościom zaprezentowano obiekty szkoleniowe – hale sportowe oraz zespół strzelnic, gdzie przedstawiciele policji węgierskiej obserwowali realizowane zajęcia dydaktyczne. Członkowie delegacji zapoznali się również z wybranymi zagadnieniami dotyczącymi naboru i szkolenia funkcjonariuszy polskiej Policji.

tekst: Renata Cedro

foto.: mł. asp. Robert Karyś

• Przedstawiciele węgierskiej szkoły policji wraz z kierownictwem Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.