Data publikacji 19.09.2019

Coraz większą popularność zdobywa w naszym kraju bieganie. Wśród fanów tego sportu są także policjanci Centrum Szkolenia Policji. Jedną z takich osób jest st. sierż. . Monika Trojanowska, która jak sama mówi: „biega odkąd nauczyła się chodzić”.

St. sierż. Monika Trojanowska na co dzień pełni służbę w Wydziale Prezydialnym CSP. Przygodę z bieganiem zaczęła od dziecka. Już w czasach szkolnych brała udział w licznych zawodach na poziomie powiatowym i wojewódzkim.

Teraz, jako żona i matka, jest propagatorką tego aktywnego wypoczynku. Ostatnio brała udział w 40 Biegu Przełajowym o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo. Tam na dystansie 6 km zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Nie jest to pierwszy sukces naszej koleżanki w tym roku. W marcu, podczas Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym, również stanęła na podium.

Policjantce z pasją życzymy kolejnych sukcesów w  „biegowych” wyzwaniach.

sk

foto.: arch. pryw. st. sierż. Monika Trojanowska

• St. sierż. Monika Trojanowska - Wydział Prezydialny Centrum Szkolenia Policji w Legionowie - podczas 40 Biegu Przełajowego o Puchar Prezydenta Miasta Legionowa.