Msza święta

Data publikacji 19.07.2019

W dniu 18 lipca br. w Kościele pw. św. Jana Kantego w Legionowie odbyła się msza święta w intencji legionowskiego środowiska policyjnego.

W nabożeństwie udział wzięli przedstawiciele kierownictwa Centrum Szkolenia Policji – Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół, Zastępca Komendanta ds. Logistycznych insp. Anna Gołąbek, a także kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Legionowie oraz Straży Miejskiej w Legionowie.

W ceremonii uczestniczyli także kierownicy, funkcjonariusze oraz pracownicy Centrum Szkolenia Policji i Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. Słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego czynnie asystowali księdzu prałatowi Lucjanowi Szcześniakowi podczas celebracji mszy.

W uroczystości uczestniczyły również poczty sztandarowe Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Tekst: sierż. szt. Marcin Gąsior/WP

Zdjęcia: Mariusz Mazewski/ZSS

• insp. Anna Rosół, mł. insp. Anna Jędrzejewska-Szpak, kom. Krzysztof Pijanowski
  • poczty sztandarowe CSP oraz KPP w Legionowie
  • poczet sztandarowy KPP przy ołtarzu
  • słuchacze uczestniczą w celebracji mszy świętej
  • poczet sztandarowy podczas mszy św.
  • funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Legionowie
  • funkcjonariusz Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
  • duchowny w trakcie ceremonii
  • podkom. Justyna Stopińska