Byliśmy na pikniku rodzinnym

Data publikacji 01.07.2019

W dniu 23 czerwca br., przedstawiciel Zakładu Służby Prewencyjnej Centrum Szkolenia Policji – asp. Przemysław Winnicki, uczestniczył w spotkaniu edukacyjno – profilaktycznym, które odbyło się podczas pikniku „Katolickie rozpoczęcie wakacji”, w miejscowości Pieścirogi Stare, gmina Nasielsk.

Wizyta policjanta wzbudziła duże zainteresowanie wśród najmłodszych uczestników festynu oraz ich opiekunów. Była to znakomita okazja do poszerzenia wiedzy na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Dla dzieci przygotowano kolorowanki oraz komiksy propagujące zasady bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach.

Dzięki możliwości przymierzenia wybranych elementów umundurowania, najmłodsi mogli przez chwilę poczuć się jak prawdziwi policjanci.

Tekst: asp. Przemysław Winnicki/ZSP

Zdjęcia: Andrzej Pacocha/organizator imprezy

• przedstawiciel Centrum Szkolenia Policji w czasie pikniku rodzinnego
  • Zainteresowanie materiałami edukacyjnymi przez uczestników festynu