Nagrywamy nowy film

Data publikacji 06.03.2019

Funkcjonariusze naszej szkoły angażują się w szereg działań mających na celu popularyzację służby w Policji. Jedną z form tej aktywności jest przygotowanie filmu promującego Centrum Szkolenia Policji.

Za realizację tego przedsięwzięcia odpowiada zespół powołany przez Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Pierwszy etap przygotowania filmu mamy już za sobą. Zgodnie z planem, przy zaangażowaniu zarówno nauczycieli policyjnych, jak i słuchaczy szkoleń oraz kursów realizowanych w Centrum Szkolenia Policji, w najbliższej przyszłości powstanie materiał filmowy, poświęcony następującym obszarom zagadnieniowym:

• „Zatrzymanie pojazdu przy użyciu kolczatki drogowej”,
  • „Odblokowanie obiektu”,
  • „Zatrzymanie pojazdu z wykorzystaniem pojazdu służbowego”,
  • „Zabezpieczenie miejsca wypadku drogowego”,
  • „Zapewnienie bezpieczeństwa podczas zatrzymywania osób w pomieszczeniach”.

Jak dotąd, zarejestrowane zostały przedsięwzięcia realizowane przez Policję wodną. Na bieżąco wykonywane są również zdjęcia obrazujące codzienną działalność policjantów i pracowników Centrum Szkolenia Policji. Jesteśmy przekonani, że dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi kadry oraz słuchaczy naszej szkoły realizacja filmu promującego Centrum Szkolenia Policji zakończy się sukcesem.

Tekst i zdj.: sierż. szt. Robert Karyś/SDDiP