Kontynuuj służbę w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie

Data publikacji 06.03.2019

Wszystkich funkcjonariuszy zainteresowanych kontynuowaniem służby w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowej służby chcieliby przekazać innym policjantom, zapraszamy do składania aplikacji na stanowiska wskazane w zakładce „OFERTY SŁUŻBY I PRACY”.

Centrum Szkolenia Policji jest jedną ze szkół policyjnych, która prowadzi działalność dydaktyczną w trzech placówkach:

• w Legionowie, gdzie odbywają się kolejne edycje szkolenia zawodowego podstawowego oraz większość kursów specjalistycznych,
  • w Sułkowicach, ośrodku szkolenia policjantów – przewodników psów służbowych oraz tresury psów,
  • w Kalu na Mazurach, gdzie kwalifikacje podnoszą policjanci wykonujący zadania służbowe na wodach i terenach przywodnych.

Nasza jednostka dysponuje bogato wyposażoną bazą szkoleniową, obejmującą m.in. halę sportów walki oraz halę sportową, pływalnię, specjalistyczne pracownie, a także jeden z najnowocześniejszych w kraju zespół strzelnic. Najważniejszym celem szkoły jest przygotowanie funkcjonariuszy do wykonywania zadań służbowych na najwyższym poziomie.

Źródło: Wydział Kadr CSP