Jak radzić sobie ze stresem?

Data publikacji 06.03.2019

W dniu 28 lutego 2019 r. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyło się pierwsze, z dwunastu zaplanowanych na bieżący rok, doskonalenie zawodowe lokalne z zakresu sposobów radzenia sobie ze stresem, przeznaczone dla kadry szkoły.

Celem doskonalenia jest pogłębienie wiedzy i umiejętności kadry Centrum Szkolenia Policji w zakresie identyfikowania sytuacji stresogennych, przy jednoczesnym ukierunkowaniu na najbardziej konstruktywne metody rozładowania powstałego napięcia. Uczestnicy zajęć mieli szansę nie tylko poszerzyć swoją wiedzę z zakresu „efektywnego zarządzania stresem, ale także wziąć czynny udział w treningu autogennym Schultza.
     Mamy nadzieję, że uczestnictwo w tego rodzaju szkoleniu umożliwiło wzajemną wymianę doświadczeń, a w przyszłości pomoże w wypracowaniu skutecznych sposobów radzenia sobie ze stresem.

sierż. Paweł Müller/SDDiP