Przedstawiciele azerskiego MSW z wizytą w naszej szkole - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przedstawiciele azerskiego MSW z wizytą w naszej szkole

Data publikacji 24.04.2008

Dzisiaj Centrum odwiedziła kolejna delegacja. Tym razem było to pięciu przedstawicieli z Azerbejdżanu reprezentujących różne piony Policji, którzy z ogromnym zainteresowaniem przyglądali się, jak wygląda realizacja procesu dydaktycznego w naszej szkole.

Dzisiaj gościliśmy kolejną zagraniczną delegację policjantów. Delegacja przybłai do naszego kraju na zaproszenie MSWiA. Stanowili ją przedstawiciele różnych pionów policji azerskiej, którzy z zainteresowaniem obserwowali, jak funkcjonuje Policja w naszym kraju. Do chwili obecnej byli już z wizytą Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym KGP i Komendzie Stołecznej. Interesowali się również szkolnictwem policyjnym – stąd wizyta w murach naszego Centrum. Jak zwykle, gościli w różnych zakładach dydaktycznych naszej szkoły żywo dyskutując o podobieństwach i różnicach form metod szkolenia policjantów w naszych krajach. Na koniec nastąpiła tradycyjna wymiana upominków okolicznościowych, stanowiąca zawsze miły akcent policyjnych wizyt.

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Mariusz Mazewski ZTK