Początek przygotowań do służby

Data publikacji 06.04.2018

5 kwietnia Centrum Szkolenia Policji powitało 261 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP - 2/18. To początek drogi młodych policjantów, podczas której będą zdobywać wiedzę niezbędną do pełnienia służby w swoich jednostkach organizacyjnych.

W uroczystej inauguracji szkolenia uczestniczyli Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Marcin Szyndler, kadra komórek dydaktyczno - wychowawczych oraz nauczyciele policyjni szkoły.

Podczas wystąpienia, zwracając się do słuchaczy, insp. Marcin Szyndler powiedział m.in., że czeka ich ponad półroczny czas wytężonej pracy i nauki, który powinni wykorzystać jak najlepiej, by  przygotowywać się do wykonywania trudnych i odpowiedzialnych zadań, jakie niesie ze sobą służba w Policji.

Wszystkim słuchaczom szkolenia zawodowego podstawowego SZP-2/18 życzymy powodzenia i samych pozytywnych ocen. Jesteśmy przekonani, że na egzaminie końcowym spotkamy się w tym samym składzie.

Tekst i zdjęcia: asp. Marcin Grzeszyk/WODiD