Aerobik powraca! - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Aerobik powraca!

Data publikacji 04.04.2008

Po przerwie, w CSP zostają wznowione zajęcia z aerobiku . Osoby zainteresowane zapraszamy już w najbliższy poniedziałek o godzinie 18.00 do hali sportowej, na salę nr 1.

Remont kompleksu sportowego przerwał zajęcia z aerobiku odbywające się w ramach sekcji Legionowskiego Towarzystwa Sportowego. Dzisiaj możemy już wznowić działalność sekcji, prowadzoną od lat przez podinsp. Jolantę Zygmunt, która serdecznie zaprasza wszystkie zwolenniczki aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Zwolennicy również będą mile widziani!

Najbliższe zajęcia rozpoczną się już w poniedziałek 7 kwietnia o godzinie 18.00 w hali sportowej, na sali nr 1. Następne będą odbywały się już regularnie, w poniedziałki, środy i piątki od godziny 18.00 do 19.00.

Stałe uczestniczki sekcji aerobiku proszone są o zabranie legitymacji członkowskich. Osoby, które dopiero rozpoczną ćwiczenia, na poniedziałkowym spotkaniu uzyskają pełne informacje na temat uczestniczenia w zajęciach. A wszyscy, którzy mają ochotę poćwiczyć z panią podinspektor, proszeni są o zabranie ze sobą obuwia sportowego.

 Anna Galant, rzecznik CSP