Msza z okazji Dnia Nauczyciela - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Msza z okazji Dnia Nauczyciela

Data publikacji 12.10.2017

Chociaż Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy 14 października, to uroczystości związane z tym świętem rozpoczęliśmy już wczoraj. W Kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie została odprawiona Msza Święta w intencji pracowników legionowskiej oświaty oraz kadry Centrum Szkolenia Policji. Dziś odbędzie się spotkanie w Urzędzie Miasta Legionowo.

     Zgodnie z wieloletnią tradycją, w program uroczystości związanych z obchodami Dnia Nauczyciela wpisana jest Msza Święta w intencji pracowników Miasta i Powiatu Legionowskiego, a także kadry CSP. We wczorajszym nabożeństwie wzięli udział przedstawiciele kierownictwa Centrum Szkolenia Policji – Zastępca Komendanta ds. Logistycznych insp. Anna Gołąbek i Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Marcin Szyndler oraz kierownicy, funkcjonariusze i pracownicy jednostki. W uroczystości uczestniczyły również poczty sztandarowe placówek oświatowych, w tym poczet CSP.

     Dziś (12 października) w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo zostaną uhonorowani wyróżniający się nauczyciele i pracownicy legionowskich placówek oświatowo-wychowawczych, a także funkcjonariusze i pracownicy Centrum.

hg

zdj. asp. Marcin Grzeszyk/SDDiP