O bezpieczeństwie przypominamy zawsze

Data publikacji 06.06.2017

Policjanci Centrum Szkolenia Policji oprócz planowanych przedsięwzięć profilaktycznych prowadzonych wśród dzieci i młodzieży, wykorzystują każdą sposobność, by przypominać im zasady szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Ostatnio spotkali się z najmłodszymi na festynach organizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Funkcjonariusze uczestniczyli w festynach, które odbyły się w Jednostce Wojskowej w Białobrzegach oraz Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Policjanci z CSP zaprezentowali uczestnikom wydarzeń bus edukacyjny i radiowóz nieoznakowany wyposażony w videorejestrator. Można też było przejechać rowerem lub na hulajnodze specjalnie przygotowany tor przeszkód, rozwiązać krzyżówkę albo odpowiedzieć na pytania z zakresu ruchu drogowego, zadawane przez policjanta. Oczywiście na dzieci czekały nagrody. Chętnych do udziału w zabawie nie brakowało.

mł. asp. Aneta Śliz/Zakład Ruchu Drogowego

zdj. ze zbiorów ZRD