Data publikacji 14.02.2008

Dzisiaj na terenie Centrum Szkolenia Policji odbyła się dziewiąta edycja Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A., na której prezentowany był sprzęt i systemy kontroli dostępu oraz ochrony obiektów a także sprzęt do wykrywania, transportu i neutralizacji materiałów wybuchowych w obiektach oraz terenie otwartym.

W uroczystym otwarciu targów uczestniczyli Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Jacenty B¡KIEWICZ, Dyrektor Biura Logistyki Komendy Głównej Policji podinsp. Tomasz Kowalczyk oraz przedstawiciel Międzynarodowych Targów Gdańskich Pan Marek Buczek.

W targach brało udział 11 wystawców, którzy przedstawiali nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak: urządzenia rentgenowskie, wykrywacze metali, systemy ochrony ludzi i obiektów, monitorowania ruchu pojazdów, automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych pojazdów oraz wiele innych profesjonalnych rozwiązań powiązanych z tematem targów.

zdjęcie zdjęcie

Roman Majewski, Wydział Prezydialny CSP