Data publikacji 09.01.2008

Po raz kolejny młodzi judocy spotkali się w CSP na II Powiatowym Turnieju Judo dla dzieci i młodzieży z powiatu legionowskiego. W turnieju wzięli udział oprócz UKS Pilawa Białobrzegi i LTS CSP Legionowo zawodnicy z klubu Salos.

zdjęcie CSP zaczyna na stałe wpisywać się w harmonogram ofert spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież powiatu w sposób interesujący, zdrowy i bezpieczny. Nie trzeba już nikogo przekonywać o niewątpliwie atrakcyjnej formie, zabawy i treningu sportowego, jaką stanowi sekcja młodych judoków prowadzona przez naszych dydaktyków. Już po raz drugi z kolei Legionowskie Towarzystwo Sportowe zorganizowało w Centrum Szkolenia Policji II Powiatowy Turniej Judo dla dzieci i młodzieży z powiatu legionowskiego. W zawodach udział wzięło 48 zawodników z trzech klubów sportowych, co w porównaniu z ubiegłym rokiem świadczy o rozwoju tej dyscypliny sportu w naszym powiecie. W ubiegłorocznej imprezie startowało 42 zawodników z dwóch klubów – UKS Pilawa Białobrzegi i LTS CSP Legionowo, w tym roku po raz pierwszy zaprezentował się klub Salos Legionowo. Zawodnicy startowali w 14 kategoriach wagowych i wiekowych. Najmłodszy uczestnik Dawid Kuźmiński miał zaledwie 4,5 roku i zajął 2 miejsce, najstarsi ukończyli 15 lat.

Zwycięzcy zawodów:

Kat. 21 kg – Zbysiński Michał (LTS)
Kat. 22 kg – Niemyjski Mateusz (LTS)
Kat. 25 kg – Śmietanka Oskar (Salos)
Kat. 28 kg – Paczos Jerzy (Salos)
Kat. 30 kg – Brzezińska Patrycja (LTS)
Kat. 33 kg – Winnicki Jakub (LTS)
Kat. 36 kg starsi – Szlubowski Łukasz (Pilawa)
Kat. 36 kg młodsi – Czarnecki Paweł (Salos)
Kat. 42 kg – Zych Grzegorz (LTS)
Kat. 46 kg – Młynarczyk Natalia (Pilawa)
Kat. 52 kg – Migacz Paweł (Pilawa)