Data publikacji 14.12.2007

„Jolka, Jolka pamiętasz…”, „Wehikuł czasu” Dżemu i wiele innych przebojów -również zagranicznych wykonawców - usłyszeli wczoraj uczestnicy koncertu, który odbył się na auli dla słuchaczy i kadry CSP.

Wczoraj w auli budynku dydaktycznego odbył się świąteczny koncert dla słuchaczy i pracowników CSP. Swą obecnością zaszczycili nas również specjalni gości (rodziny wielodzietne, ubogie). Grał legionowski zespół PEWEX, który ma na swym koncie kilka płyt w tym 2 longplaye. Muzycy oprócz własnej działalności artystycznej zapraszani są do współpracy z taki gwiazdami jak Krzysztof Krawczyk, Oddział Zamknięty oraz KSU. Publika jak zwykle dopisała, słuchacze bawili się wyśmienicie, co widać na zdjęciach z imprezy. Organizacją koncertu zajął się Przemek Kuligowski – szkolny KO z Wydziału Dowodzenia.

zdjęcie   zdjęcie

Anna Galant, rzecznik CSP