Pożegnał się ze służbą

Data publikacji 08.08.2016

Po 30 latach służby w Policji mł. insp. Tomasz Piechowicz podjął decyzję o przejściu na zaopatrzenie emerytalne. Byłemu już Naczelnikowi Wydziału Prezydialnego Kierownictwo Centrum Szkolenia Policji złożyło podziękowania za długoletnią współpracę.

Mł. insp. Tomasz Piechowicz realizował zadania związane z zapewnieniem efektywnej realizacji przedsięwzięć Wydziału Prezydialnego w obszarze m.in.: obiegu dokumentów i informacji, legislacji, obsługi prasowej, współpracy międzynarodowej oraz kontroli zarządczej. Pełnił też funkcję Redaktora naczelnego Kwartalnika Policyjnego – czasopisma wydawanego przez CSP, a także Pełnomocnika Komendanta ds. kontaktów ze Związkami Zawodowymi Policjantów. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Serdecznie dziękujemy mł. insp. Tomaszowi Piechowiczowi za wieloletnią współpracę. Życzymy wszelkiej pomyślności, niesłabnącego zdrowia, radości życia i spełnienia marzeń.

hg

zdj. mł. insp. Paweł Dudkowski/WP