Akcja HDK

Data publikacji 23.05.2016

W miniony piątek kadra i słuchacze Centrum Szkolenia Policji, po raz kolejny w tym roku, włączyli się do akcji poboru krwi – 49 osób oddało ponad 22 litry tego cennego daru.

Akcja honorowego krwiodawstwa od wielu lat jest organizowana przez Wydział Dowodzenia we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, wpisując się tym samym w tradycję szkoły. Chętnych, którzy włączają się w tę szlachetną inicjatywę nie brakuje i cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy i kadry CSP.

Dziękujemy wszystkim honorowym dawcom krwi i osobom, które swoją pracą i wsparciem włączyły się w przedsięwzięcie. Wasza bezinteresowna ofiarność, dzięki której możliwe jest ratowanie życia drugiemu człowiekowi, to piękny gest, godny najwyższego uznania.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS(archiwum)