Podziękowania dla funkcjonariuszy i pracowników

Data publikacji 20.11.2015

Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki wraz z Zastępcą Komendanta ds. Logistycznych insp. Anną Gołąbek złożyli podziękowania funkcjonariuszom oraz pracownikom szczególnie zaangażowanym w wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków służbowych.

Nagrody motywacyjne, przyznane przez Komendanta Centrum Szkolenia Policji otrzymało 19 pracowników, natomiast nagrodą przyznaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych zostało wyróżnionych 2 policjantów Centrum.

W podziękowaniu za profesjonalizm oraz rzetelne wykonywanie zadań pracownicy i policjanci odebrali też listy gratulacyjne.

Komendant CSP życzył wszystkim uczestnikom spotkania dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz jak najwięcej chwil, które motywują do podejmowania kolejnych wyzwań w pracy i służbie.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS