TITS-1/15 – zakończony

Data publikacji 22.07.2015

W Centrum Szkolenia Policji zakończył się kurs specjalistyczny w zakresie taktyki i technik interwencji. Uczestniczyło w nim 14 policjantów z komend powiatowych, wydziału realizacyjnego, oddziałów prewencji i CSP.

Ogólny wynik nauki uzyskany przez słuchaczy świadczy o bardzo dobrym poziomie ich wiedzy i umiejętności. Dodatkowym potwierdzeniem tego faktu był bardzo dobrze zdany egzamin końcowy.

W związku z tym można uznać, że uczestnicy kursu oznaczonego symbolem TITS-1/15 zostali właściwie przygotowani przez kadrę dydaktyczną CSP do samodzielnego prowadzenia zajęć w jednostkach organizacyjnych Policji, a także egzaminowania policjantów w zakresie sprawności fizycznej, taktyki i technik interwencji oraz umiejętności posługiwania się pałką służbową.

podkom. Jacek Kuźmiński Zakład Interwencji Policyjnych

zdj. ze zbiorów ZIP