Wizyta w „Etezji” - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wizyta w „Etezji”

Data publikacji 14.04.2015

Już po raz kolejny słuchacze Centrum Szkolenia Policji zawitali do Ośrodka Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”. W ramach prewencyjnego koła zainteresowań zorganizowali zbiórkę artykułów niezbędnych podopiecznym.

     Poza schronieniem ośrodek zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do poradnictwa socjalnego, psychologicznego, prawnego, zawodowego oraz pedagogicznego co ma pomóc im w rozwiązywaniu problemów, a w konsekwencji ograniczyć wykluczenie społeczne. Poza poradnictwem placówka udziela wsparcia swoim mieszkańcom przekazując m.in.: odzież, zabawki, książki, artykuły spożywcze i higieniczne. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom zorganizowaliśmy w ramach prewencyjnego koła zainteresowań zbiórkę ww. artykułów i udaliśmy się do placówki. Zwieńczeniem miło spędzonego popołudnia była przejażdżka radiowozem zorganizowana dla najmłodszych dzieci, co wywołało wiele uśmiechu i radości.

     Mamy nadzieję, że to nie ostatnia nasza wizyta w "Etezji' i wraz z mieszkańcami będziemy mieli okazję do kolejnych spotkań, podczas których zrealizujemy kolejne przedsięwzięcia.

podkom. Sławomir Klimaszewski