Akcja „ZNICZ”

Data publikacji 04.11.2014

Policjanci Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji, jak co roku, włączyli się w akcję „ZNICZ”. W czynnościach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa wszystkim odwiedzającym groby swoich bliskich uczestniczyło także 44 słuchaczy kursu specjalistycznego z zakresu ruchu drogowego (RDS-9/14).

W dniach 1-2 listopada br., w systemie zmianowym w godzinach 6.00-14.00 i 14.00-22.00 policjanci ZRD CSP: kom. Sławomir Hołoweńko, podkom. Zenon Mikulski, asp. szt. Piotr Mroczkowski, st. asp. Marian Łojek, asp. Adam Karolak, sierż. szt. Paweł Kurek wraz ze słuchaczami kursu RDS-9/14 i funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego KSP, w ramach ogólnopolskiej akcji, brali udział w zabezpieczeniu warszawskich nekropolii. Policjanci pełnili służbę przy cmentarzach:  Powązkowskim, Północnym, Wawrzyszewskim oraz Żydowskim, gdzie wspomagali policjantów WRD KSP podczas ręcznego kierowania ruchem oraz czuwali nad bezpieczeństwem pieszych  w rejonach skrzyżowań i przejść.

st. asp. Marian Łojek ZRD