Data publikacji 14.10.2014

Dzień Edukacji Narodowej to święto, które stanowi wyjątkową okazję do wyrażenia słów uznania dla wysiłku zawodowego i profesjonalizmu wszystkich nauczycieli oraz wychowawców. Kształtowanie młodych umysłów, charakterów i postaw oraz nieustanna troska o ich rozwój intelektualny i emocjonalny to niezwykle trudne wyzwanie, ale jednocześnie jedno z najważniejszych zadań, które wymaga nie tylko najwyższych kwalifikacji zawodowych, ale przede wszystkim doskonałej umiejętności dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem oraz przekazywania pozytywnych wzorców.

W tym wyjątkowym dniu pragniemy przekazać kadrze nauczycielskiej Centrum Szkolenia Policji oraz pracownikom komórek wspomagających proces dydaktyczny wyrazy uznania oraz szczere podziękowania za codzienną, rzetelną pracę, poświęcenie i wysiłek włożony w realizację zaszczytnej lecz trudnej misji edukacyjnej. Państwa aktywność i zaangażowanie nie tylko daje policjantom szansę rozwoju zawodowego, ale także przyczynia się do stałego podnoszenia poziomu ich wiedzy i umiejętności oraz budowania pozytywnego wizerunku polskiej Policji.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Państwu wielu dalszych osiągnięć, sukcesów oraz wszelkiej pomyślności, a także dobrego zdrowia oraz niesłabnącej dumy i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech towarzyszy Państwu życiowy optymizm, a harmonia domowego ogniska przynosi wytchnienie po trudach codziennej służby.

Kierownictwo Centrum Szkolenia Policji