Podziękowania dla najlepszej drużyny

Data publikacji 01.10.2014

Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki spotkał się w środę z piłkarską drużyną CSP, która zdobyła pierwsze miejsce w V Legionowskim Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych.

Przypomnijmy, w sportowych zmaganiach zorganizowanych na Zespole Boisk Orlik, na Piaskach w Legionowie wzięło udział 10 drużyn. Najlepszą okazała się, złożona z kadry i słuchaczy szkoleń zawodowych podstawowych, reprezentacja Centrum Szkolenia Policji. (Pisaliśmy o tym 23 września w informacji „Turniej na Piaskach”.)

Skład drużyny: kom. Łukasz Szwejkowski, asp. Wojciech Biedrzycki (Zakład Służby Prewencyjnej), sierż. Karol Ponikiewski (Wydział Dowodzenia) oraz słuchacze SZP-3/14 – post. Andrzej Dudek, post. Dawid Bochenek i SZP-4/14 – post. Andrzej Lachowicz, post. Marcin Sak, post. Krzysztof Weres i post. Paweł Kosidło.

Zdobycie pierwszego miejsca na podium to nie wszystkie sukcesy. Możemy pochwalić się jeszcze jednym osiągnięciem – królem strzelców Turnieju został post. Krzysztof Weres (SZP-4/14).

Komendant CSP serdecznie pogratulował zwycięskiej drużynie. Wszystkim życzył dobrego zdrowia, wielu radości i życiowego optymizmu, a także kolejnych sukcesów.

hg

zdj. kom. Roman Majewski WP