Zabezpieczenie Mistrzostw zakończone - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczenie Mistrzostw zakończone

Data publikacji 22.09.2014

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn już za nami. Kończy też swoje funkcjonowanie Policyjne Centrum Dowodzenia, które w czasie policyjnej operacji „Siatka 2014” koordynowało pracę policjantów na terenie całego kraju. Dziś przedstawiciele wszystkich służb i podmiotów zaangażowanych w pracę w PCD odebrali podziękowania za profesjonalne i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych.

     W uroczystości uczestniczył m.in. Dyrektor Głównego Sztabu Policji KGP insp. Krzysztof Lis (Zastępca Dowódcy Operacji ds. Taktyki Działań) i Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki (Zastępca Dowódcy Operacji ds. Funkcjonowania Sztabu Dowódcy Operacji).

     Pierwsza w historii edycja międzynarodowego turnieju siatkarskiego organizowana w Polsce, była ważnym sprawdzianem utrzymania, zgodnego z oczekiwaniami organizatorów i uczestników tego wydarzenia, poziomu bezpieczeństwa. Dzięki odpowiedzialnej pracy policjantów i przedstawicieli innych służb, 18. edycja międzynarodowego turnieju siatkarskiego przebiegła bez poważniejszych zdarzeń.  

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS