„Policjant w krzywym zwierciadle” – po raz drugi

Data publikacji 08.05.2014

Zakończyła się II edycja konkursu plastycznego pt. „Policjant w krzywym zwierciadle” zorganizowanego w ramach działalności Prewencyjnego Koła Zainteresowań. Słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego Centrum Szkolenia Policji ponownie wykazali się niezwykłą pomysłowością, talentem i humorem.

Już po raz drugi w Centrum Szkolenia Policji, w ramach Prewencyjnego Koła Zainteresowań został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Policjant w krzywym zwierciadle”. Uczestnicy konkursu, którymi byli słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego, również tym razem, wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem. Wykonane rysunki w ciekawy i humorystyczny sposób przedstawiały zawód policjanta, wzbudzając ogromny zachwyt organizatorów.

Wybór laureatów konkursu okazał się niełatwym zadaniem dla jury. Komisja konkursowa podczas oceniania prac i wyłonienia zwycięzców wzięła pod uwagę walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność i samodzielność wykonania prac. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach wybrano zwycięzców. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce - post. Joanna Jonarska,

II miejsce - post. Angelika Nowak,

III miejsce - post. Jan Zięba oraz post. Emilia Ciołek.

Zwycięzcy otrzymali upominki, a wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, dużą dawkę uśmiechu oraz dobrego humoru i życzymy dalszych sukcesów.

Marceli Śmiałek ZSP

zdj. Marcin Grzeszyk WMiOSz