Data publikacji 02.06.2007

Reprezentacja CSP uczestniczyła w zawodach sportowych zorganizowanych z okazji 15 – lecia Szkoły Policji w Kłajpedzie, z którą od dawna łączą nas szczególnie ciepłe więzi.

Klaipėdos Policijos Mokykla – Szkoła Policji w Kłajpedzie właśnie obchodzi jubileusz 15 - lecia. Z tej okazji na jej terenie zorganizowane zostały zawody sportowe w międzynarodowej oprawie. Gospodarze zaprosili reprezentacje 4 policyjnych szkół z Rosji, Łotwy, Katowic i Legionowa. Każdą z nich reprezentowało 10 zawodników, którzy rywalizowali w strzelaniu, pływaniu i piłce nożnej. Zawody trwały trzy dni. Nasi reprezentanci zdobyli II miejsce w pływaniu, III miejsce w strzelaniu i II w piłce nożnej. W tym czasie uczestnicy zawodów zwiedzili miasto, odwiedzili również niektóre z jego atrakcji – muzeum morza i delfinarium. Z tej wizyty pozostanie jej uczestnikom zapewne sporo wrażeń, nowe znajomości i przyjaźnie. Zachowa się też jej najważniejszy aspekt – dobre relacje między naszymi służbami, które są ważnym czynnikiem na gruncie współpracy międzynarodowych Policji.

AG