Najlepsi prawnicy

Data publikacji 18.02.2014

Zakończyła się kolejna edycja turnieju „Mistrz Prawa” zorganizowana przez kadrę dydaktyczną Zakładu Służby Kryminalnej Centrum Szkolenia Policji.

Turniej rozpoczął się 13 lutego br. 29 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP-7/13 przystąpiło do I etapu konkursu – testu wiedzy. Po teście wyłoniono 10 najlepszych słuchaczy, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu, podczas którego musieli odpowiedzieć na szereg niełatwych pytań z zagadnień prawniczych. 17 lutego poznaliśmy „Mistrza Prawa”. Został nim post. Dawid PAWŁOWSKI – kompania I, pluton 3. Tytuł wicemistrza uzyskała post. Magdalena JACKOWSKA – kompania I, pluton 3, a trzecie miejsce zajął post. Jakub RADZIĘTA – kompania I, pluton 3.

Finaliści odebrali gratulacje od komisji turniejowej: przewodniczącego podinsp. Dariusza Kaszuby oraz od podinsp. Dariusza Baja i asp. szt. Danuty Korolczuk.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza zostanie wykorzystana już za dwa dni, na egzaminie kończącym szkolenie. Życzymy powodzenia.

Podinsp.Dariusz Kaszuba – Zastępca Kierownika ZSK/hg

zdj. ze zbiorów ZSK