Pożegnanie SZP-5/13

Data publikacji 18.12.2013

W Centrum Szkolenia Policji 94 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego przystąpiło dziś do egzaminu końcowego. Ostatni test w szkole wypadł pomyślnie – wszyscy zdali, a średnia ocen wyniosła 5,68.

Słuchacze odebrali gratulacje od Zastępcy Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosława Gałuszki. W uroczystości zakończenia szkolenia uczestniczyli także kierownicy komórek dydaktyczno-wychowawczych i nauczyciele policyjni CSP.

Wśród absolwentów szkolenia były dwie osoby, które otrzymały świadectwo z wyróżnieniem –  post. Adrianna Sobczak (KWP  Gorzów Wielkopolski) oraz post. Łukasz Skotnicki (KWP Wrocław) z ogólnego wyniku nauki otrzymali ocenę „5”, natomiast egzamin końcowy napisali na ocenę „6”. Byli też funkcjonariusze wyróżnieni listami gratulacyjnymi za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

W dniu podsumowania blisko półrocznej nauki możemy stwierdzić, potwierdzają to wyniki egzaminu, że słuchacze w czasie szkolenia nabyli wiedzę i umiejętności na poziomie, który pozwoli im samodzielnie w sposób prawidłowy i bezpieczny realizować zadania służbowe.

Wyniki, jakie słuchacze osiągnęli na egzaminie końcowym, to zapewne efekt ich nauki, ale też zaangażowania wszystkich nauczycieli policyjnych, którzy realizowali proces dydaktyczny. Nie bez znaczenia była również możliwość korzystania przez słuchaczy z nowoczesnej infrastruktury szkoły i uczestniczenie w kołach zainteresowań.

Bogata oferta kursów specjalistycznych, jakie realizowane są w CSP pozwala twierdzić, że ze znaczną liczbą absolwentów SZP-5/13 wkrótce znów możemy się spotkać.

Życzymy sukcesów w służbie i zapraszamy na doskonalenie zawodowe!

hg

zdj. Marcin Grzeszyk WMiOSz