W trosce o jakość nauczania

Data publikacji 17.10.2013

Przedstawiciele policyjnych jednostek szkoleniowych spotkali się w Centrum Szkolenia Policji, aby wymienić doświadczenia związane z wykorzystywaniem środków dydaktycznych w procesie szkolenia zawodowego podstawowego.

Uczestników spotkania powitał Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki oraz Naczelnik Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia mł. insp. Bogusława Gruszka.

W czasie dwudniowego spotkania funkcjonariusze z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, szkół policyjnych w Katowicach, Pile i Słupsku, Ośrodka Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu, a także Centrum Szkolenia Policji zaprezentują środki dydaktyczne, które wykorzystują podczas zajęć. Wskażą  też  obszary w programie szkolenia wymagające przygotowania lub modyfikacji oprzyrządowania. Ważnym aspektem spotkania będzie wypracowanie rozwiązań w zakresie sposobu udostępniania i wymiany środków dydaktycznych między jednostkami szkoleniowymi.

Życzymy efektywnej pracy i wielu dydaktycznych pomysłów.

hg

zdj. Marcin Grzeszyk WMiOSz