Centralne obchody Święta Policji

Data publikacji 22.07.2013

Uroczystościom związanym z centralnymi obchodami Święta Policji na Placu Zamkowym w Warszawie towarzyszyła wystawa sprzętu i wyposażenia policyjnego. Już tradycyjnie nie mogło tam zabraknąć stoiska promocyjnego Centrum Szkolenia Policji.

Oferta Centrum Szkolenia Policji skierowana była przede wszystkim do najmłodszych uczestników uroczystości. Za udział w konkursie z wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, czy na temat bezpiecznego wypoczynku nad wodą dzieci otrzymywały nagrody. Jak zawsze zainteresowaniem cieszyły się policyjne maskotki, w tym podinsp. Sowa z CSP. Z równie dużym zaciekawieniem co dzieci, nasze stoisko odwiedzali dorośli. O święcie Policji pamiętali nawet przedstawiciele fundacji „Afryka Inaczej”, od kilku lat współpracującej z CSP.

Wszystkim policjantom i słuchaczom naszej szkoły zaangażowanym w przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy.

hg

zdj. A. Rybicka-Nowek ZSP