Narada szkoleniowa

Data publikacji 08.05.2013

W Centrum Szkolenia Policji rozpoczęła się trzydniowa narada szkoleniowa prokuratorów, funkcjonariuszy Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji oraz funkcjonariuszy Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej. W pierwszym dniu narady uczestniczył Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński, Komendant Główny Straży Granicznej gen. bryg. Dominik Tracz i Zastępca Prokuratora Generalnego Robert Hernand.

W programie spotkania zaplanowano m.in. ocenę działalności BSW KGP i Prokuratury w 2012 r., omówienie metodyki wykrywania przestępstw popełnianych przez funkcjonariuszy i pracowników Policji, a także przedstawienie problemów we współpracy pomiędzy BSW KGP i BSW SG a jednostkami organizacyjnymi Prokuratury w toku przedprocesowych działań wykrywczych oraz w toku postępowania przygotowawczego.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS