To była jazda! - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

To była jazda!

Data publikacji 20.03.2013

Choć kalendarzowa wiosna tuż, tuż to za oknem wciąż króluje zima i warunki na drodze nie należą do łatwych. Przekonał się o tym Pan Emil Misiak, który w XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytował udział w zajęciach z zakresu doskonalenia techniki jazdy samochodem osobowym i w Centrum Szkolenia Policji ćwiczył bezpieczne wyprowadzanie pojazdu z poślizgu.

     Ćwiczenia odbywały się pod czujnym okiem instruktora Zakładu Ruchu Drogowego asp. sztab. Zenona Jagielskiego. Sprawiły dużo radości Panu Emilowi, który wykazał się bardzo dobrymi umiejętnościami i świetnie panował nad pojazdem poruszającym się po śliskiej nawierzchni. Naszemu dzielnemu kierowcy cały czas kibicowała mama – Pani Renata Misiak.

     Miłym akcentem niecodziennego szkolenia było spotkanie z Zastępcą Kierownika Zakładu Ruchu Drogowego podinsp. Dariuszem Boruszewskim, który wręczył naszym gościom publikację o Centrum Szkolenia Policji. Pan Emil został też wyróżniony podziękowaniami za wsparcie akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz certyfikatem za udział w zajęciach.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS