Pożegnaliśmy słuchaczy - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnaliśmy słuchaczy

Data publikacji 11.03.2013

W Centrum Szkolenia Policji zakończyło się szkolenie zawodowe podstawowe oznaczone symbolem SZP-5/12. Już wkrótce kolejnych 490 funkcjonariuszy, po egzaminie kończącym szkolenie, rozpocznie służbę w jednostkach terenowych Policji.

     Słuchacze otrzymali listy gratulacyjne, certyfikaty i podziękowania. Zasłużyli na nie, nie tylko z powodu dobrych wyników w nauce. W czasie blisko półrocznego pobytu w Centrum Szkolenia Policji brali udział w akcji „Mikołaj 2012” – zorganizowali zbiórkę koleżeńską i obdarowali upominkami dzieci ze szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim oraz wychowanków Domu Dziecka im. Ojca Świętego Piusa XI w Chotomowie. Byli też zaangażowani w realizowany w CSP nowatorski projekt pod nazwą „Policjant XXI wieku – twórcze metody oddziaływań”. Ponadto słuchacze uczestniczyli w „Turnieju Par Patrolowych” i w konkursie „Mistrz Prawa”. Potwierdzeniem systematycznej pracy słuchaczy jest egzamin końcowy, którzy wszyscy ukończyli z wynikiem pozytywnym.

     Dziś Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka oraz przedstawiciele kadry kierowniczej i dydaktycznej szkoły skierowali do absolwentów serdeczne gratulacje i życzenia sukcesów w służbie.

hg

zdj. Roman Majewski WP

 

 KLIKNIJ i zobacz galerię zdjęć