Data publikacji 15.10.2012

W piątek 12 października br., 21 funkcjonariuszy i 7 pracowników Centrum Szkolenia Policji zostało wyróżnionych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość odbyła się w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo.

7 funkcjonariuszy otrzymało podwyższone dodatki służbowe, publikacje i pamiątkowe ryngrafy natomiast 7 pracowników CSP zostało uhonorowanych nagrodami pieniężnymi, publikacjami i listami gratulacyjnymi. Piątkowa uroczystość była też doskonałą okazją do wręczenia medali i odznaczeń. Gratulacje wszystkim wyróżnionym składali: Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki i Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka.

Spotkanie w Ratuszu uświetnił występ Cezarego Pazury.

Dzień Edukacji Narodowej już po raz piąty obchodziliśmy wspólnie z nauczycielami miasta i powiatu Legionowskiego.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS