Data publikacji 18.09.2012

„Analityk Kryminalny w Społeczeństwie Cyfrowym. Wszechstronny, Nowoczesny, Przystosowany”, to temat trzydniowej konferencji, która rozpoczęła się w Centrum Szkolenia Policji. Podczas spotkania eksperci o międzynarodowej renomie, reprezentujący zarówno organy ścigania, jak i świat nauki, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie najnowszych metod i narzędzi stosowanych w analizie kryminalnej.

Konferencja została zorganizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Analityków Kryminalnych (International Association of Law Enforcement Intelligence Analysts – IALEIA) we współpracy z Biurem Wywiadu Kryminalnego KGP i Centrum Szkolenia Policji. Biorą w niej udział przedstawiciele 16 państw.

Dziś z uczestnikami konferencji spotkali się m.in. Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Andrzej Rokita, Dyrektor Biura Wywiadu Kryminalnego mł. insp. Marek Ślizak oraz Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych CSP insp. Jarosław Gałuszka.

Na temat stowarzyszenia pisaliśmy na naszej stronie 6 sierpnia br. – Konferencja IALEIA

Hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS