Zakończenie „podstawówki”

Data publikacji 10.09.2012

203 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP-1/12, realizowanego w Centrum Szkolenia Policji przystąpiło dziś do egzaminu końcowego. Wszyscy wykazali się doskonałą wiedzą i otrzymali świadectwa ukończenia szkolenia.

Szkolenie rozpoczęło się 12 stycznia 2012 r., ze względu na Turniej Finałowy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, którego Polska była współorganizatorem, podzielone zostało na 2 etapy – I etap trwał do 11 maja br., kolejny od 16 lipca do 10 września.

Od 11 maja do 16 lipca br., słuchacze przebywali w swoich jednostkach macierzystych, gdzie zostali włączeni do pełnienia służb. 64 osoby, w czasie Mistrzostw wykonywały zadania w ramach służby ochronnej w Centrum Szkolenia Policji.

Dziś wdniu podsumowania procesu szkolenia cieszymy się razem ze słuchaczami, że nabyli wiedzę i umiejętności na poziomie, który pozwoli im samodzielnie w sposób prawidłowy wykonywać obowiązki służbowe.Potwierdzają to wyniki egzaminu.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy osiągnięć w nauce, życzymy pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w służbie.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS