Witamy podstawówkę!

Data publikacji 26.07.2012

Dziś w Centrum Szkolenia Policji Komendanci, kadra dydaktyczna oraz zaproszeni goście powitali 551 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP-4/12.

Słuchacze z garnizonów: świętokrzyskiego, lubelskiego, łódzkiego, opolskiego, mazowieckiego podkarpackiego dolnośląskiego i stołecznego pozostaną w szkole do 22 stycznia 2013 r. Przez 124 dni szkoleniowe zostanie zrealizowanych 968 godzin lekcyjnych.

Proces nauczania będzie realizowany nie tylko na terenie szkoły. W trakcie szkolenia, zgodnie z zapisami programowymi, słuchacze będą pełnić służbę patrolową w jednostkach terenowych Policji garnizonu stołecznego oraz mazowieckiego.

W czasie wolnym od zajęć słuchacze będą mogli uczestniczyć w dodatkowych przedsięwzięciach takich jak: turnieje wiedzy i umiejętności zawodowych, zawody sportowe, czy koła zainteresowań.

Do dyspozycji słuchaczy pozostaje też  nowoczesna baza dydaktyczna, zaplecze rekreacyjne, obszerne zbiory Centralnej Biblioteki Policyjnej oraz bardzo dobrze przygotowana baza kwaterunkowa.

Wszystkim słuchaczom SZP-4/12 życzymy, aby szkolenie spełniło ich oczekiwania i oczywiście powodzenia w nauce!

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS