Najlepsza para patrolowa

Data publikacji 19.04.2012

Już po raz czwarty kadra Zakładu Służby Prewencyjnej, Zakładu Interwencji Policyjnych oraz Zakładu Ruchu Drogowego przygotowała dla słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego „Turniej Par Patrolowych”. Obecna edycja adresowana jest do słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego SZP-4/11.

Wzorem lat ubiegłych turniej składa się z trzech etapów. Do pierwszego z nich, testu wiedzy zawodowej, przystąpiło 66 słuchaczy. Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na 60 pytań obejmujących zagadnienia z zakresu określonego przez program szkolenia.

Po teście wiedzy, 10 najlepszych par przystąpi do kolejnego etapu, na który składa się strzelanie szybkie i pokonanie policyjnego toru przeszkód. 26 kwietnia br., do ostatniej konkurencji – symulacji interwencji policyjnej, przystąpi 5 par wyłonionych w wyniku wcześniejszych zmagań.

Wszystkim uczestnikom turnieju życzymy powodzenia! Jesteśmy przekonani, że przyczyni się on do sukcesów na egzaminie końcowym planowanym na dzień 15 maja br.

Grzegorz Perz – Kierownik ZSP

zdj. Roman Majewski WP