Data publikacji 23.02.2007

Wczoraj, w hali sportowej CSP odbył się Turniej Tenisa Stołowego o puchar Komendanta CSP. Do rywalizacji stanęło 16 zawodników: słuchaczy i pracowników Centrum. Zwycięzcą turnieju został słuchacz NKP – 3/5, Daniel Ślęk.

Sześciomiesięczny pobyt młodych ludzi w CSP to nie tylko czas wytężonej pracy aby poznać arkana policyjnego zawodu. Ten długi pobyt w szkole wcale nie musi kojarzyć się jedynie z intensywną nauką. Bywają chwile relaksu, współzawodnictwa i możliwości zaprezentowania swoich umiejętności przed kolegami. Do takich, niewątpliwie należą różnego rodzaju rozgrywki sportowe. Rywalizacje w różnych dziedzinach sportowych na stałe zadomowiły się już naszej szkole.

Wczoraj, w hali legionowskiego Centrum odbyła się kolejna sportowa frajda. Tym razem w szranki stanęli miłośnicy tenisa stołowego. Symbolicznego otwarcia - odbiciem pierwszej piłeczki - dokonała Zastępca Komendanta CSP podinsp. Anna Rosół. Już od godziny 14.30 przy stołach stanęli pierwsi zawodnicy. Turniej zorganizowany przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji i Legionowskie Towarzystwo Sportowe z myślą o słuchaczach, kadrze i pracownikach cywilnych CSP skupił 16 zawodników, w tym jedna kobietę (Karolinę Skrzek NPU – 4). Dla najlepszych przygotowano puchary i upominki w postaci książek. Zawody trwały do późnych godzin wieczornych. Bezapelacyjną rewelacją turnieju okazał się słuchacz Kursu NKP –3, Daniel Ślęk.

Jego umiejętności i zręczność zdystansowała pozostałych zawodników. Nikogo więc nie zdziwiło, gdy okazało się, że Daniel w przeszłości uprawiał tę dziedzinę sportu wyczynowo. Jedno jest pewne: pozostali zawodnicy twierdzili, że nawet przegrana z nim, to... przyjemność. Za Danielem uplasowali się dwaj pracownicy CSP, którzy rownież otrzymają puchary z rąk Komedanta. Podsumowując rywalizację między słuchaczami i pracownikami CSP, przyjąć można, że "drużynowo", kadra Centrum tym razem spisała się lepiej.

A oto wyniki turnieju:

1. Daniel Ślęk NKP – 3/5