Pożegnali Centrum Szkolenia Policji

Data publikacji 13.01.2012

Dwoje nauczycieli Zakładu Szkoleń Specjalnych Centrum Szkolenia Policji, przeszło na zaopatrzenie emerytalne. Pożegnał ich Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka i Kierownik ZSS CSP mł. insp. Robert Rodziewicz.

Podinsp. Hanna Grad-Krawczyk pełniła służbę w CSP od 1990 roku. Realizowała zajęcia dydaktyczne z zakresu medycyny sądowej, kryminalistyki i kryminologii.

Współpracowała z Zakładem Medycyny Sądowej w Warszawie i Polskim Towarzystwem Kryminalistycznym. Brała udział w opracowywaniu wielu programów nauczania.

Prowadziła zajęcia na szkoleniach zawodowych podstawowych i kursach specjalistycznych.

Nadkom. Bogusław Kiliszek w CSP pracował od 1994 roku. Jego wiedza i doświadczenie w zakresie pirotechniki wykorzystywane były w pracy z policjantami grup rozpoznania minersko-pirotechnicznego i pododdziałów antyterrorystycznych. Wielokrotnie uczestniczył w zabezpieczeniach operacji policyjnych. Jest autorem wielu materiałów dydaktycznych z zagadnień dot. minerstwa i pirotechniki.

Odchodzącym na emeryturę życzymy wszelkiej pomyślności i realizacji życiowych planów!

Hanna Grochowska

zdj. Mariusz Mazewski ZSS