XV Festiwal Nauki w Jabłonnie

Data publikacji 21.09.2011

17 września br., na terenie zespołu pałacowo – parkowego w Jabłonnie odbył się XV Festiwal Nauki. W przedsięwzięciu, pod patronatem Prezesa Polskiej Akademii Nauk i Marszałka Województwa Mazowieckiego, po raz kolejny uczestniczyło Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Policjanci z Zakładu Ruchu Drogowego – kom. Agnieszka Sałkowska i kom. Radosław Kobryś, zaprezentowali samochód przeznaczony do działań profilaktyczno – edukacyjnych oraz pozostały sprzęt będący na wyposażeniu Policji. Natomiast st. asp. Iwona Bogusz i podinsp. Marek Bogusz z Zakładu Szkoleń Specjalnych przygotowali stanowisko daktyloskopii.

Stoisko promocyjne Centrum Szkolenia Policji, jak zawsze cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników imprezy.

Agnieszka Sałkowska ZRD

zdj:  Agnieszka Sałkowska