Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

IX Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym

Data publikacji 16.06.2011

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu organizuje IX Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym, które objęte są patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.

           Zawody odbędą się w ramach 44 - go Międzynarodowego Maratonu Pływackiego „WPŁAW PRZEZ KIEKRZ 2011" w dniu 9 lipca 2011 roku  na jeziorze Kierskim w Poznaniu (start i meta - plaża byłego Ośrodka Szkolenia Policji w Poznaniu ul. Chojnicka 35, Poznań/Kiekrz).

           Zawodnicy rywalizować będą na dystansie 3000 m. W biegu obowiązuje podział na kategorie wiekowe dla mężczyzn, ponadto przewidziano osobną klasyfikację dla kobiet oraz pracowników Policji.

            W zawodach mogą brać udział funkcjonariusze oraz pracownicy Policji, posiadający wpis w książeczce zdrowia „zdolny do ćwiczeń" lub ważne zaświadczenie lekarza profilaktyka (nie ma możliwości dokonania badania bezpośrednio przed startem).

            Każdy zawodnik przed startem zobowiązany będzie do wypełnienia oświadczenia dotyczącego występu w przedmiotowej imprezie na własną odpowiedzialność.

            Zgłoszenia chętnych do udziału proszę kierować do dnia 30 czerwca 2011 roku do Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Poznaniu (nr fax. 77 140-51 lub email: mariola.konieczna@)wielkopolska.policja.gov.pl). Szczegółowych informacji udziela podkom. Krzysztof Gorynia (tel 77 137-00, 77 129-66, 77 129-79).

                  Istnieje możliwość odpłatnego zakwaterowania zawodników na terenie byłego Ośrodka Szkolenia Policji w Poznaniu po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.

 

podkom. Roman Majewski WP